Biedrība „brīvprātīgais.lv” (www.brivpratigais.lv) ar Eiropas Komisijas Mūžizglītības programmas Grundtvig Partnerības atbalstu īsteno projektu „Volunteering as a Tool for Inclusion“ (Brīvprātīgais darbs kā līdzeklis iekļaušanai).

Projekta ietvaros tiek veikta aptauja, kuras mērķis ir noskaidrot esošo praksi vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanas jomā brīvprātīgajā darbā un atklāt, kādi ir galvenie šķēršļi organizācijās/institūcijās, kas kavē iesaistīt sociālās atstumtības riskam pakļauto sabiedrības grupu pārstāvjus brīvprātīgajā darbā. Jūsu idejas mums ļaus identificēt galvenos šķēršļus vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanā brīvprātīgajā darbā un palīdzēs veicināt labo praksi.

Aptaujā aicinām piedalīties laika posmā līdz 5. martam un paust jūsu organizācijas viedokli par sociālās atstumtības riskam pakļauto sabiedrības grupu iesaistīšanu brīvprātīgajā darbā.

Aptaujas anketa atrodama šeit: www.visidati.lv/aptauja/930402847/
Aptaujas anketā ietverti 19 jautājumi, tās aizpildīšana Jums aizņems apmēram 15 minūtes.

Anketas pamatā izmantoti aptaujas jautājumi, ko izstrādājis Horvātijas reģionālais brīvprātīgo centrs. Šāda veida aptauja pašreiz tiek veikta arī projekta partnervalstīs (Horvātijā, Slovākijā, Dānijā, Īrijā, Rumānijā, Itālijā, Ungārijā). Aptaujas rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.

! Organizācijas, aizpildot aptaujas anketu, piedalīsies loterijā, kā rezultātā vienas organizācijas vienam pārstāvim šī projekta ietvaros būs iespēja doties apmaksātā 3-4 dienu pieredzes apmaiņas braucienā uz kādu no projekta partnervalstīm, lai iepazītu citu valstu pieredzi šajā jomā, tāpēc lūdzam aizpildīt vispārīgo informāciju par organizāciju.

Kontaktinformācija par projektu un aptauju – „brīvprātīgais.lv” valdes priekšsēdētāja Dace Mauliņa 29185381 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Paldies!
brīvprātīgais.lv komanda

Pievienot komentāru

0 / 3000 Simbolu skaita ierobežojums
Tekstam vajadzētu būt no 10-3000 simboliem
noteikumi.

Komentāri

  • Nav komentāru
„Sabiedrības integrācijas fonds e-platformu www.ngolatvia.lv izveidojis projekta „KOPĀ. VIENOTI. AKTĪVI." (līgums Nr. IF/2011/1.a./16) ietvaros ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda (75 %) un Latvijas valsts budžeta (25 %) finansējumu. Par publikāciju saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds, kā arī katrs lietotājs par savu ievietoto informāciju.”

Mājas lapu izstrādāja RATE Business Solutions
Oktobris 2019
P O T C P S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Pēdējie jaunumi
Pierakstīties jaunumiem