10.jūlijā, 18.30 Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris” tiks atklāta izstāde „Komiksi vienlīdzībai”

Četrpadsmit vizuāli stāsti aicina ielūkoties Eiropā, kas aug, mainās, un ir nepārtrauktā kustībā. Izstādes darbu autori stāsta par migrāciju – fenomenu, kuru paši ir piedzīvojuši. Šobrīd viņi dzīvo Eiropā, taču viņi vai viņu ģimene nākusi no citas valsts Eiropā vai ārpus tās. Viņu komiksi atklāj gan dažnedažādos migrācijas veidus, gan savu un vecāku personīgo pieredzi – to, kas šī procesa rezultātā ticis pazaudēts, atrasts vai tiek veidots no jauna. Izstādes darbi ir daļa no konkursa par pirmo Eiropas balvu komiksu autoriem ar migrācijas izcelsmi.

Plašāk par izstādi kuš! Facebook vietnē: http://ej.uz/KomiksiVienlidzibai


12. un 13.jūlijā no 12.00 – 17.00 Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris” norisināsies divu dienu bezmaksas radošā darbnīca jauniešiem.

Piedalīties aicināts ikviens vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Divu dienu darbnīcā jaunieši varēs iemācīties zīmēt stāstus komiksa formā, iepazīties ar komiksu autoru migrācijas pieredzes stāstiem un piedalīties radošās aktivitātēs, uzzināt un diskutēt, kā atpazīt diskrimināciju un mazināt stereotipus.

Darbnīcu vadīs Amanda Baeza, komiksu autore no Čīles/Portugāles un konkursa „Eiropas Balva komiksu autoriem ar migrācijas izcelsmi” dalībniece, un Sintija Lase, neformālās izglītības trenere-apmācītāja.


Darbnīca notiks angļu valodā un ir bez maksas.

Piesakies, sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 9. jūlijam, norādot savu vārdu un vecumu, vai aizpildot pieteikuma anketu šeit: http://bit.ly/1pQfIsQ

Plašāk par darbnīcu kuš! Facebook vietnē: http://ej.uz/KomiksuDarbnica

Šī darbnīca un izstāde ir daļa no projekta „ComiX4= Komiksi vienlīdzībai”, kura mērķis ir veicināt starpkultūru dialogu un atbalstīt nediskriminējošus uzskatus un rīcību, izmantojot mākslas instrumentus – komiksus, ko veidojuši komiksu autori ar migrācijas izcelsmi. 

Projektu „ComiX4= Komiksi vienlīdzībai” finansiāli atbalsta Eiropas Savienības Pamattiesību un pilsonības programma – Novembris 2012.

Izstāde un radošā darbnīca ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. Par radošās darbnīcas un izstādes saturu atbild biedrība „Grafiskie stāsti” un tās partneri.

Vairāk par projekta aktivitātēm:www.comix4equality.euun www.facebook.com/Comix4equality

 

Papildu informācija:

komiksu žurnāls kuš!

Sanita Muižniece

Projekta “Komiksi vienlīdzībai” koordinatore

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pievienot komentāru

0 / 3000 Simbolu skaita ierobežojums
Tekstam vajadzētu būt no 10-3000 simboliem
noteikumi.

Komentāri

  • Nav komentāru
„Sabiedrības integrācijas fonds e-platformu www.ngolatvia.lv izveidojis projekta „KOPĀ. VIENOTI. AKTĪVI." (līgums Nr. IF/2011/1.a./16) ietvaros ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda (75 %) un Latvijas valsts budžeta (25 %) finansējumu. Par publikāciju saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds, kā arī katrs lietotājs par savu ievietoto informāciju.”

Mājas lapu izstrādāja RATE Business Solutions
Oktobris 2019
P O T C P S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Pēdējie jaunumi
Pierakstīties jaunumiem