E-platformas www.ngolatvia.lv uzdevums ir sniegt iespēju trešo valstu valstspiederīgajiem vienkāršā un saprotamā veidā iegūt informāciju par nevalstiskajām organizācijām (NVO),  par iespējām iesaistīties šo organizāciju darbībā, to aktualitātēm un īstenotajiem projektiem, kā arī iegūt praktisku un noderīgu informāciju trešo valstu valstspiederīgajiem, ierodoties un dzīvojot Latvijā.

Šeit jūs varat atrast apkopotu informāciju par NVO, kuras jau strādā ar konkrēto mērķauditoriju, kā arī par organizācijām, kurām ir idejas un vēlme nākotnē strādāt ar trešo valstu valstspiederīgajiem ne tikai kā pakalpojumu sniedzējiem, bet arī, iesaistot šos cilvēkus savas organizācijas ikdienas darbā (piemēram, kā brīvprātīgos) vai dažādu projektu ietvaros.

Resurss kalpo kā iespēja jau pirms ieceļošanas noskaidrot iespējas iesaistīties uzņemošās sabiedrības aktivitātēs, uzzinot arī ieinteresēto NVO kontaktinformāciju, kā arī piedalīties diskusijās un uzzināt citu pieredzi līdzīgās situācijās.

Šeit varat atrast informāciju par NVO, kuras :

  • nodarbojas ar trešo valstu valstspiederīgo interešu aizstāvību;
  • iesaistās trešo valstu valstspiederīgie vai kuras pārstāv trešo valstu valstspiederīgo intereses, kultūras u.c. jautājumu;
  • sniedz pakalpojumus trešo valstu valstspiederīgajiem;
  • ir atvērtas un vēlas strādāt/ iesaistīt savā darbībā trešo valstu valstspiederīgos.

Ņemot vērā trešo valstu valstspiederīgo biežāk lietotās valodas, resurss ir pieejams latviešu, angļu un krievu valodās, nodrošināta piekļuve informācijai plašam interesentu lokam - tā ir pārlūkojama gan no datora, gan viedtālruņa, turklāt tā ir draudzīga cilvēkiem ar redzes problēmām. 

E-platforma tapusi "Sabiedrības integrācijas fonds" īstenotā projekta „KOPĀ. VIENOTI. AKTĪVI.” ietvaros. Tā vispārīgais mērķis ir veicināt trešo valstu valstspiederīgo pilsonisko aktivitāti un stiprināt NVO lomu divpusējos integrācijas procesos Latvijā.

„Sabiedrības integrācijas fonds e-platformu www.ngolatvia.lv izveidojis projekta „KOPĀ. VIENOTI. AKTĪVI." (līgums Nr. IF/2011/1.a./16) ietvaros ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda (75 %) un Latvijas valsts budžeta (25 %) finansējumu. Par publikāciju saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds, kā arī katrs lietotājs par savu ievietoto informāciju.”

Mājas lapu izstrādāja RATE Business Solutions
Novembris 2019
P O T C P S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Pēdējie jaunumi
Pierakstīties jaunumiem